Narzędzia

  • Standardowy rozmiar czcionki
  • Powiększony rozmiar czcionki
  • Największy rozmiar czcionki
EN BIP Przejście do strony www.bip.pca.pl

Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu i sprawdź aktualne oferty pracy

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • przygotuj aplikację, wskazując na wykształcenie i doświadczenie w pracy (jeśli już je posiadasz), wymagane w ogłoszeniu
  • wyślij nam swoje cv i list motywacyjny na adres sekretariat@pca.gov.pl z dopiskiem "OFERTA PRACY" oraz zgodę w treści maila na przetwarzanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Centrum Akredytacji, ul. Szczotkarska 42, 01-382 Warszawa moich danych osobowych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości”
  • skontaktujemy się  z Tobą, a jeśli spełniasz wymagania formalne zaprosimy Cię na rozmowę
  • ocenimy Twoje doświadczenie i kompetencje, a jeśli dojdziemy do porozumienia, zaproponujemy Ci adekwatne stanowisko i wynagrodzenie 

Druga ścieżka współpracy to umowy cywilno- prawne

Jeżeli chcesz z nami współpracować jako audytor, w zakładce Ogłoszenia – Oferty dla ekspertów wskazujemy obszary techniczne, w których poszukujemy ekspertów posiadających specjalistyczną wiedzę techniczną. Stale aktualizujemy i rozszerzamy bazę audytorów zarówno tych oceniających kompetencje techniczne, jak również weryfikujących kompetencje systemowe akredytowanych lub wnioskujących o akredytację organizacji.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Polskie Centrum Akredytacji, ul. Szczotkarska 42, 01-382 Warszawa, tel. 22 355 70 00, e-mail: sekretariat@pca.gov.pl. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy pod adresem: iod@pca.gov.pl

Dane będą przetwarzane w celach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Podstawą przetwarzania w zakresie danych wymaganych od pracownika jest obowiązek prawny ciążący na administratorze oraz czynności zmierzająceych do zawarcia umowy, natomiast w przypadku pozostałych danych, dobrowolnie podanych przez kandydata – zgoda wyrażona ich podaniem. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Aktualizacja: 26.07.2021 09:24